PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

AlekBgd  |   |  12.01.2015. 11:27

@Нови Сад

Stoji i činjenica da ako se nikada ne spusti na takvoj stazi neće znati ni da može, zar ne?

Pitanje je samo instruktora dali je neki "početnik" spreman za takvu stazu i kada je momenat da bude izvedan na takav izazov. To je izazov i za instruktora i za "početnika" svakako a za instruktora treba da bude i velika odgovornost prema polazniku i prema ostalim skijašima.

2+3 = (malim slovima)