infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nesa5 |
|
12.01.2015. 09:42
@actys spx Batice, pogresno su te ucili...ne staje se nikad skroz do kraja, posebno ne naglo, jer ako je neko krenuo da te obilazi sa te strane, a ti naglo odes do ivice staze, onda ga zatvaras i covek vise nema kuda da te obidje. Tek kad stanes par metara od ivice i okrenes se da vidis lepo situaciju iza, mozes da se primaknes skroz do ivice. Ne zaboravi da neki voze 100km/h i brze, ako ih sateras u ugao nemaju vremena da reaguju. Pozz.
2+3 = (malim slovima)