PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

actys spx  |   |  12.01.2015. 09:06

ja na Pančiću 01.01.2015. negde na pola staze stanem ja i sklonim se na kraj, kao što su me naučili nekada da se ponašam kad stanem, kad batica iz sve snage u mene sa nekih 70 km/h oduvao me samo tako. Imao sam sreće pa mi nije ništa polomio, pa se razmišljam šta da mu uradim, svašta mi je padalo napamet.

2+3 = (malim slovima)