infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
11.01.2015. 19:56
Nema razloga za strah da neće biti snega.Biće lepih minusa ove sedmice iako će dnevne temperature biti u plusu par stepeni.Biće vremena i za topove da rade a i ovaj lep snežni pokrivač koji će večeras biti veći za sigurnih bar 10 cm uz noćno osnežavanje i lepo vreme danju u narednim danima je odlična kombinacija za dugo zadržavanje snega.Sledeće sedmice opet jedan prodor vlažnog vazduha i 15-20 cm snega.Ove zime i proleća će biti dosta smene toplijih i hladnih i vlažnih vazdušnih masa što je odlična kombinacija za dugu skijašku sezonu na Kopu.Još da podsetimda u proseku na njemu najveći snegovi padaju krajem Februara u Martu i prvoj polovini Aprila što će biti slučaj i ove godine.
2+3 = (malim slovima)