PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nenad  |   |  10.01.2015. 18:06

Dragi nas Petre , ocigledno nismo na istim stazama skijali ili subtvoje staze UTABANE ! Izadji napolje iz virtuelnog sveta pa onda kentarisi :) Meni je samo da staze budu sredjene , sad kad bar mogu !

2+3 = (malim slovima)