PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

minut  |   |  10.01.2015. 17:47

poslednja nedelja februara i prva nedelja marta...tada slobodno idite da skijate, biću ja tamo, dakle biće gomila snega. Naručio sam, i uplatio par dana teških mećava, tako da nema da fali!

2+3 = (malim slovima)