infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stevs |
|
10.01.2015. 13:32
Trebalo bi vrlo brzo da budu otvorene nove žičare. Obe su prošle sve testove i tehnički prijem krajem decembra i sada su u rukama Skijališta Srbije. Ostali su neki sitni radovi koji nemaju veze sa mašinskim delom i funkcionalnošću žičara. Problem su vrhovi staza koji imaju manjak snega i oni se intenzivno pripremaju i osnežavaju ovih dana. Svaka nova žičara je svečano otvarana pa će najverovatnije i ove godine tako i biti. Dakle znaće se koji dan unapred, a InfoKOP će biti na licu mesta sa reportažom kao i svake prethodne godine kada su otvarane žičare. Dakle još malo strpljenja.
2+3 = (malim slovima)