PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

YIBLEX  |   |  10.01.2015. 12:46

Ja konkretno cekam te dve zice, da bi se uputio gore na par dana. Prosto je neverovatno da nema zvanicne objave kada ce biti pustene u rad. Sto kaze covek, nek kazu bice do kraja Jan. ili sled Nedelje.....

2+3 = (malim slovima)