PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nikolaBG  |   |  10.01.2015. 12:12

Dosao sam juce na Kop. Putevi imaju dosta snega, ja sam izasao bez lanaca, Reno Twingo, nas 3 u kolima. Staze nisu lose, ali ruku na srce vetar toliko jako duva na Pacicu da bukvalno uspori skijanje, razbija kako brise. Za Krcmar i Gvozdac se nista ne pominje. Danasnja prognoza je najavila debeo plus, a snega je padao do pre pola sata. Guzva je jedino na zici za Karaman greben, ostalo je podnosljivo.

2+3 = (malim slovima)