infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
nikolaBG |
|
10.01.2015. 12:12
Dosao sam juce na Kop. Putevi imaju dosta snega, ja sam izasao bez lanaca, Reno Twingo, nas 3 u kolima. Staze nisu lose, ali ruku na srce vetar toliko jako duva na Pacicu da bukvalno uspori skijanje, razbija kako brise. Za Krcmar i Gvozdac se nista ne pominje. Danasnja prognoza je najavila debeo plus, a snega je padao do pre pola sata. Guzva je jedino na zici za Karaman greben, ostalo je podnosljivo.
2+3 = (malim slovima)