infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
NSalajka |
|
09.01.2015. 20:14
Neće biti baš da skijaši sami naprave stazu(i za odlazak i za dolazak)...Isto se taba kao i ostale prilazne staze.Proveri da li radi 1c to je glavna staza za vraćanje u Putnik.Ako ništa drugo nazovi hotel Putnik pa proveri da li skijaši koriste kombi prevoz ili idu na Sunčanu sa skijama-kod recepcije hotela je i prodajno mesto za ski pass pa valjda kruže neke informacije.
2+3 = (malim slovima)