PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

rados  |   |  09.01.2015. 11:12

U Rtnju sam prosle godine boravio tri puta. Smestaj je odlican, topao, cist, moderan, pun mladih, osoblje prijatno, lici na kucnu atmosferu. Izbor hrane nije veliki, ali je za one koji i kod kuce konzumiraju domacu kuhinju i ne foliraju se dovoljan, pri cemu je sve ukusno!

2+3 = (malim slovima)