infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Miodrag VA |
|
09.01.2015. 09:48
Neko je ovde spominjao hotel Rtanj, ne vidim na sajtu da ima strana o njemu. Hteo bih krajem meseca da idem tamo ( troje odraslih i dete od godinu dana ). Zanima me da li je sad nakon renoviranja smeštaj dovoljno "kulturan" da mogu da vodim dete tamo. Ja sam bio pre renoviranja i bio je ok za studentske varijanteP.S. Ne znam da li je ovo prava tema za ovo pitanje, ali kontam da je najposećenija
2+3 = (malim slovima)