infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nikolaaa |
|
08.01.2015. 22:11
Drugari, danas sam isao preko kopa (i naravno svratio na par sati bordanja) i evo INFO. Putevi od Rudnice pa sve do Brusa uglavnom SNEG (bez leda), prtina. Isao sam senikom, zimskim gumama bez lanaca. Preporucujem lance, jer sam vozio bas, bas oprezno i umalo sam se zaglavio kad je jedan kombi ispred mene stao, pa sam morao da krenem uzbrdo iz mesta. ;)
2+3 = (malim slovima)