PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  08.01.2015. 16:26

ko voli skijanje dovoljno je i ovo staza sto su pustili samo neka budu dobro uredjene uvijek,netreba kukati bezpotrebno,mada treba razumeti ljude koji nevole da ih neko pravi magarcima da im naplati punu cenu za pola skijalista,ali otom potom,sto se tice puta ka kopu treba poci sa jednim lancem kome je zadnje vuca,ako zatreba staviti drugi lanac,kome je prednja vuca izlazi bez problema jer je prtina bar na putu preko rudnice.. i mogli bi pustit malo topove jer najavljuje se otopljenje sledece nedelje ,treba osigurati snega sto vise. pozz za ljubitelje zimskih spostova i prirode..

2+3 = (malim slovima)