PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

m1k1  |   |  08.01.2015. 11:19

@Novi Sad

Mi smo imali 118d, stari model. Bez problema po snegu sa Goodyear UltraGrip 7+ gumama uz pazljivu voznju, naravno. Ako nemas mnogo prtljaga, ubaci malo tereta u gepek. Ja sam koristio 3 kese kamenja, oko 20kg svaka.

Pazi se “carapa”, ako mozes uzmi originalne (AutoSock), cuo sam da se jeftine kopije brzo raspadnu pogotovo ako imas sneg/asvalt/sneg/asvalt gde se ne isplati skidati ih i stavljati non stop.

2+3 = (malim slovima)