PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  08.01.2015. 09:18

Мало је оfftopic, али...

Ја сам до сада увек излазио са предњом вучом горе без проблема ( увек је снег био утабан ), сад ћу ићи са задњом вучом ( BMW 118 ), планирам да купим оне чарапе за точкове ако затребају...

2+3 = (malim slovima)