PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

azimut  |   |  07.01.2015. 10:26

@stevs Hvala . To onda znaci ako i pored toga ceo gornji deo krcmara ostane potpuno ogoljen, da odbrane od vetra nema, ili se ja varam . Ima li resenja za taj problem?

2+3 = (malim slovima)