PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

azimut  |   |  07.01.2015. 00:15

@stevs Da li znas mozda imaju li u planu da postave drvene ograde na KRCMARU kao na dubokoj u gornjem delu koje stite od vetra. Tako bi se manje snega raznosilo i pretpostavljam da bi u takvoj situaciji ova staza uveliko vec radila. To moze da bude ideja za sledecu godinu i tu inicijativu treba preneti skijalistima jer to nije veliki novcani izdatak. Setimo se samo kako je bilo na dubokoj dok nisu postojale ove zastite. Pozz

2+3 = (malim slovima)