PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  06.01.2015. 22:49

Kaka je situacija,jeli ko video tabace da rade bar ista,ili ce se opet sutra parkirati u dolini sportova i kao imamo mi tabace,radimo punom parom,dnevno dva sata,a ostalo platu dobijamo dobru samo ako neradimo,tj netabamo staze

2+3 = (malim slovima)