infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
dejan.cg |
|
06.01.2015. 21:25
Draga gospodo,citam ove vase komentare o kopu pa rekoh da se i ja umijesam.naime ja sam na kopu vec nekih 5-6g i mogu reci da nije sve idealno ali nije ni tako crno a to mogu da tvrdim jer odlicno znam kakva su skijalista kod nas u cg tako da je kop za nas davno vec evropa i njihova skijalista.ko nije bio u cg da skija ne zna sta je PAKAO!!!
2+3 = (malim slovima)