PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dejan.cg  |   |  06.01.2015. 21:25

Draga gospodo,citam ove vase komentare o kopu pa rekoh da se i ja umijesam.naime ja sam na kopu vec nekih 5-6g i mogu reci da nije sve idealno ali nije ni tako crno a to mogu da tvrdim jer odlicno znam kakva su skijalista kod nas u cg tako da je kop za nas davno vec evropa i njihova skijalista.ko nije bio u cg da skija ne zna sta je PAKAO!!!

2+3 = (malim slovima)