PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  06.01.2015. 19:49

Trenutno je na Kopaoniku prava mećava. Putevi su za sada prohodni ali su u jako lošem stanju. Ne krećite ka Kopaoniku bez lanaca! Obavezno se raspitajte kod AMSS o stanju i prohodnosti puteva.

Zatekao sam par zaglavljenih vozila sa zimskim gumama ali bez lanaca!

2+3 = (malim slovima)