PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

snowman  |   |  06.01.2015. 17:12

ovo je malo van teme al bas me zanima koliko je oko kopaonika,recimo u raskoj ili kursumliji palo snega u zadnja 3 dana,znam da je kop nadmorska visina ali 40 cm za 3 dana,ne vidja se to cesto,u ovoj situaciji bih i raskoj dao 20,30 cm snega,jel ima neko informaciju.

2+3 = (malim slovima)