infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
azimut |
|
06.01.2015. 16:54
Sto se tice vetra na koga se skijaliste poziva u nemogucnosti da se vrhovi na nekim delovima planine Pancic i Gvozdac osneze, moram reci da ce sreda i cetvrtak a donekle i petak biti idealni suncani dani, vrlo mali vetar tako da vise nemaju izgovora da to nezavrrse kako treba i da pokazu konacno malo profesionalnosti. Realno do vikenda bi trebalo sve da se cakli i da bude svecaano otvaranje novih sestoseda. Ako ovo ne budu mogli da urade onda su stvarno nesposobni likovi.
2+3 = (malim slovima)