infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
azimut |
|
06.01.2015. 16:31
Stice se utisak da na kopu ima jos 7 sestoseda i da je opsta galama zasto to ne pustaju ......danas su pustili suncanu,karaman i k.bare.....ali priznacete to je smesno.....to su ljudi livade......ne kazem da nije lepo na tim stazama....covek se opusti i uziva ....mislim da skijalista moraju da nastave i sad kao prioritet puste krcmar i gvozdac.....i to je sve ljudi moji.....sem gobelje pa sta drugo jos da puste......ne mogu da verujem da se bunite zbog tanjira koji ne rade.......evo kako bi to bilo sledece godine........cim se stvore uslovi treba srediti karaman greben i pancic, mali karaman.....odmah nakon toga svu snagu i osnezavanje usmeriti na duboku 1 i 2 ,krcmar i gvozdac......da se ne lazemo to je okosnica Kopaonika kao skijaliste......ako bi ovo bio neki zadati standard da se ubuduce to uspee uraditi do pred N. Godinu mislim da bi svi bili zadovoljni ........moramo strancima da ponudimo najbolje sto imamo.....ako dodju i vi im pustite karaman marine vode i knezeve bare....ljudi ce shvatiti da ih neko zajebava i naravno da nece preporucivati kop po dobrom i nece se vracati vise.
2+3 = (malim slovima)