PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

DraganNBGD  |   |  06.01.2015. 14:31

Greska u poslednjoj liniji mog komentara. Treba da glasi:
U proseku, po danu mu cena ski-passa u Nasfeldu i Kopaoniku dodje na isto s tim da i dalje ostaje:
Nasfeld: 29/40= 72.5% @ 50cm snega @2.38 evra po danu (241e/101km)
Kopaonik: 11/25= 44% @ 74cm snega @2.18 evra po danu (109e/"50km")

2+3 = (malim slovima)