infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
DraganNBGD |
|
06.01.2015. 14:28
@Bleki!Nema potrebe za takvim recnikom i vredjanjem. Ne zelim nikoga da vredjam i ocekujem da mene ne vredjaju. Sve moze na normalan i argumentovan nacin da se kaze, kao sto si na primer ti to uradio u drugom delu svog odgovora. Moram ti reci da se slazem sa tobom oko cene ski pasa i toga da volis Kopaonik. Volim ga i ja i cesto ga posecujem pa sam predhodnog vikenda platio trodnevni ski-pass 7000 dinara a radilo je jedva 8 staza ukljucujuci Masinac. E sad, ovaj deo oko argumentacije. Nasfeld ima preko 100 km staza, zvanicno 101km a Kopaonik zvanicno "50" km. Pod navodnicima sam namerno stavio ovih 50 km jer u poslednjih 10 godina mozes na pola prstiju jedne ruke da nabrojis godne kada su radile najduze staze kao sto su Bele Reke, sve gobelje, suncana dolina i Krcmar. E tu nastaje i razlika u ceni ski passa. U proseku, po danu mu cena ski-passa u Nasfeldu i Kopaoniku dodje na isto s tim da i dalje ostaje:Nasfeld: 29/40= 72.5% @ 50cm snega @2.38 evra po danu (241e/101km)Kopaonik: 11/25= 44% @ 74cm snega @2.18 evra po danu (241e/"50km")
2+3 = (malim slovima)