infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mirko NS |
|
06.01.2015. 12:57
Zaista je, posle pojedinih komentara, teško ostati po strani. Koliko god pisao komentar iz tople sobe Novog Sada, uveren sam da imamo za to mralno pravo! Obožavam Kop, dete mi je trenutno korisnik usluga, nisam partijski obojen i želim ovoj zemlji prosperitet. Na osnovu isčitanog ovde ali i javljenog sa Kopa, imam stav koji je po mom ličnom ubeđenju u potpunosti suprotan nekim piscima. O moj Manitu, tvoje naočare su veoma diskutabilne. Nedeljni nestanak struje je moguć ali vremenski period trajanja prekida je teško objašnjiv. Današnji broj puštenih staza je neodbranjiv. Priča o ekonomiji JP "SS" je sramna (mada, na žalost, može da iscuri iz ovakve poltičke konstalacije). Zaista je teško opravdati bilo koji segment ovakvog stanja. Nestručnost, neznanje, bahatost, neodgovornost, bezobrazluk, lopovluk to su sintagme rukovodstva JP "SS" i celog nacionalnog parka Kopaonik. Još veća odgovornost je na onima koji su "iznad njih", najveća na "prvom" i onima "do prvog".
2+3 = (malim slovima)