infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
YIBLEX |
|
06.01.2015. 12:13
Skoro 80 cm snega, a pola skijalista ne radi!? Zarad onih koji su i koji ce uskoro biti gore nadam se da ce ova anomalija biti otklonjena. I to vrlo brzo...inace ce ovo prerasti u akutno oboljenje....Krcmar?Gvozdac? Ove dve zice bi rasteretile ostale ostaze i dale prostora naprednijim skijasima.....Ne cekajte Mart da secete crvenu vrpcu! @ManituSlazem se u nekim stvarima sa tobom, i sam ne volim besmislene kritike i dezurne kriticare. Ali svaki gost sa pravom ocekuje da u Januaru rade sve zice ako za to ima uslova. Ipak je to mali broj km i ako ne radi pola staza skijaliste dobija potpunu drugu dimenziju. Sa ekonomske strane gledano, takva politika nanosi i gubitke jer je verovatno znacajan br. onih koji nece da se penju gore da bi vozili karamane a znaju da ''Gobelje'' nisu pustene da bi SS stedeo(npr)Puno je bilo pomaka i pozitivnih stvari, i svaku sam pojedinacno ovde nahvalio, ali ostatak zica mora da se pusti u najkracem mogucem roku. Sve ostalo je amaterizam(a mozda i nesto drugo.....
2+3 = (malim slovima)