infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
alexa2 |
|
06.01.2015. 09:43
Ljudi molim vas, pa nemojte više... naljutićete ih, pozatvaraće i ovo malo što radi.Šalu na stranu, ali za ovaj bezobrazluk bi neko trebalo da fasuje zatvor, a ne otkaz. Hiljade ljudi je godinu dana skupljalo pare da dođe i skija 7 dana, a oni se igraju sa nama. Čudi vas što ne tabaju staze? Mene ne čudi. Čuli ste kako je juče čovek prtio put od Brzeća svojim autom. To je sve ista stvar. Ne čiste puteve, nemaju parking, totalno im je sve neorganizovano. Ako neko misli da ne umeju to da rade grdno se vara. BAŠ IH BRIGA. To je ono glavno, ne interesuje ih ništa osim sopstvene koristi, dok se sve oko Kopa ne privatizuje biće ovako, u to budite 100% sigurni.
2+3 = (malim slovima)