PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Cedinjo  |   |  05.01.2015. 21:57

Bravo @Slobo, Bravo @Milojko, to je to: gomila nesposobnih ljudi koji ce smisliti sva moguca obrazlozenja za nerad i pri tome te ubedjivati da drugacije ne moze!!! No pao je sneg pa ce biti skijanja, sezona je spasena uz natcovecanske napore svih zaposlenih i tako iz godine u godinu... Vozi Misko !!!

2+3 = (malim slovima)