PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikolaj  |   |  05.01.2015. 19:37

@VladaBG Zasto da ostavljas novac nesposobnjacima iz SS, kad mozes za manje para da uzivas u BG u hotelu sa 4* ili da dozivis lepotu Alpa. Ja jesam patriota, volim Kopaonik, ali nisam budala, a ni ovca za sisanje. Svoj tesko zaradjeni dinar ove godine ostavljam francuzima, kao i prosle godine.

2+3 = (malim slovima)