PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

azimut  |   |  05.01.2015. 12:01

Evo ljudi pogledajte ovde slike uzivo sa kamera. I recite mi ko je lud. Mi ili skijalista . Udjite na one kamere koje su na visini od 900-1200 m.....i videcete mozda i ljubicice pored staza ali sneg koji je na stazi je perfektnog kvaliteta i skijanje je odlicno. http://www.kronplatz.com/en/live/webcam
Stevs ja bih te zamolio da ove slike i linkove prosledis direktoru skijalista i neka odgovori na pitanje zasto nije u stanju da staze budu ovakve kada snega ima a i visina Kopaonika je skoro pa duplo veca u odnosu na slike sa nekih kamera. Inace temperatura u Kronplatzu je ovih dana isla i do 7stepeni......kako je moguce da ovde rade sve staze bez snega....samo vestacki.....a na kopu sa ovoliko snega rade neke smesne zice.....koji je to razlog koji sprecava doticne da staze budu kao u evropi. Odgovor ocekujemo u sekciji pitajte skijalista......nadam se da ce biti prosledjen.

2+3 = (malim slovima)