PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

alexa2  |   |  05.01.2015. 11:11

Bio na Kopu za NG, kao i svake godine mnogo ljudi je došlo da se provede, i pre svega da SKIJA. Nikada nisam video ovoliko stranaca na Kopaoniku, rumuni, bugari, rusi, kinezi. Problem je što ljudi koji ozbiljno skijaju nemaju gde to da rade sada na Kopu. Snega dovoljno, temperatura u priličnom minusu, vlažnost vazduha idealna za topove...ali ni jedna ozbiljna staza ne radi. Cena ski pasa skoru puna, neki sitan popust, juče nestalo struje, ljudi su proveli pola sata na žicama... sve jasno i staje u jednu reč: čista jedinica za skijališta SRBIJE.

2+3 = (malim slovima)