PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skiing  |   |  05.01.2015. 07:50

@cedinjo
Burazeru ti da si krocio dalje od Raske i video Austriju ne bi pricao ovde raznorazne gluposti. Te korpe koju su postavljene se nlaze na polaznoj i izlaznoj stanici,(pakuju se kao gondole, ako znas sta je to).. PS.ne mislim na one u Veneciji nego na ove za skijanje.
Pozdrav za sve skijase :D

2+3 = (malim slovima)