infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Raska |
|
04.01.2015. 22:52
Drugari, nazalost politika nam unistava Kopaonik. Odnedavono centar vodi stranacki kadar iz Leposavica, koji je Kopaonik vidjao samo na razglednicama. Dotadasnja vodeca garnitura je rasturena. Njima se inace moglo svasta zameriti, ali su vrhunski radili posao, sto su dokazali I prethodnom sezonom. Na delu je tihi bojkot zaposlenih koji rade samo ono sto rukovodstvo kaze, ali bez entuzijajzma, energije I napora koji je bio mnogo vise prisutan u prethodnom periodu.
2+3 = (malim slovima)