PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

PetarT  |   |  04.01.2015. 21:48

@Cedinjo ovo je tipican primer Srbina koji se u sve razume i sve komentarise. Zicara Krcmar je zavrsena. Za tvoju informaciju na polaznoj stanici postoji garaza za korpe. Svrha te garaze je da stiti instalaciju od jakog vetra parkiranjem korpi koje imaju veliki otpor vazduha zbog hauba.

2+3 = (malim slovima)