infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
trajce07 |
|
04.01.2015. 18:15
@Boban156... Ne lupetaj gluposti kada nemas pojma. Energetski sistem uopste nije ugrozen bio a da ne pominjemo da ne radi ni 30% kapaciteta Skijalista pa samim tim nema potreba dalje da pricamo, Odreagovala je zastita sa 35kV dalekovoda Raska - Kop. Ali vidim da je ovde popularno da se nesto kaze a da se prvo ne razmisli malo ili proveri informacija pa se pricaju svakojake gluposti, pa i do one kada svi kritikuju SS kako ne puste jos staza jer ima 40cm snega a prosle god. je bilo manje snega a vise staza je bilo u f-ji. Ja sam se licno uverio 3.1.2015. penjuci se uz Pancic Expres da ja kamenje i zemlja bila pri vrhu.Inace SS naravno da imaju rezervno napajanje i kada se ovakva situacija desi mogu da bezbedno spuste sve skijase koji su u tom trenutku bili na zicari.P.S. Radim u Elektrodistribuciji Krusevac i imam tu informaciju za nestanak struje.
2+3 = (malim slovima)