PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban156  |   |  04.01.2015. 15:41

Na Kopaoniku je prethodnih godina izgradjeno mnogo zgrada, hotela a to su sve veliki potrosaci a tu izgradnju objekata nije pratilo prosirenje energetskog sistema. Tek sada na leto planiraju da puste jos jedan dalekovod gore . Zato imamo ove situacije da u spicevima sezone kad je sve prepuno ispada im sistem zbog preopterecenja.

2+3 = (malim slovima)