PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikolaaaa  |   |  04.01.2015. 14:06

Danas sam prosao preko Kopaonika oko 8 sati ujutru. Nigde usput nije bila temperatura manja od 0 stepeni Celzijusovih. Na sajtu pise -7...Nemojte da polazite bez lanaca gore, dosta automobila usput je ostalo zaglavljeno...

2+3 = (malim slovima)