PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

PetarT  |   |  04.01.2015. 14:04

Kakve veze imaju Skijalista sa tim da je Elektrodistribucija iz Raske nakacila tokom leta gomilu novih potrosaca?! Napon im konstantno pada. Mali karaman vec danima ne moze normalan napon da dobije. Sta ce se desiti kada ukljuce celo skijaliste? Skijalista cak ne smeju ni sve kompresore za vestacki sneg da pale da ne bi doslo do havarije na elektro mrezi. Ovo apsolutno nema veze sa Skijalistima vec sa nemarom elektrodistribucije, a ne bi me cudilo da se tokom leta i gomila njih bespravno nakacila na elektricnu mrezu. Ovo stanje EPS mora pod hitno da resi. Zamislite koliki ce gubitak da imaju Skijalista kada refundiraju ski pass za danasnji dan a nemaju nikakve veze sa nestankom struje.

2+3 = (malim slovima)