PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dunja  |   |  04.01.2015. 13:41

Pozdrav svima,
Mislim da ne treba mi da se raspravljamo.Vec da im ukazemo na probleme koje imamo.A sve nas isti problem muci, njihova neorganizovanost,rade prelaz usred zime,dve godine kako rade Krcmar iLedenice dal pita neko te ljude sta je problem.A mislim da je Kopaonik zlatna koka.Mi nemozemo da organizujemo da se vozi nas narod a Hrvati organizuju svetski kup.Nesto tu fali. Voleo bih da cujem odgovorne.

2+3 = (malim slovima)