PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  04.01.2015. 11:32

Ljudi,ajmo realno. Dakle Kopaonik oslikava stanje u zemlji,uvek bilo i bice dok je drzava upravlja planinom.

Mnoge stvari su bolje a mnogo mngo mora bolje s tim sto nike sve do preduzeca Skijalista.

Čišcenje puta i lopatari - opština i policija...to je vlast.
Sve što je do Skijališta- kao što neko reče,tu je Vučić,vlada,ranike DS...dakle eto vam adrese.

I još nešto,da trebalo bi da se vrate danas pare zbog struje ali gospodo,pa u zemlji srbiji mi ni privatna firma SBB ne umanji cenu kada im kablovska ne radi a da ne pričam toplane kada 7 dana nisam imao grejanje itd.

Dakle,Kopaonik je Srbija,negde bolji negde isti.

2+3 = (malim slovima)