infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jakov |
|
04.01.2015. 11:32
Ljudi,ajmo realno. Dakle Kopaonik oslikava stanje u zemlji,uvek bilo i bice dok je drzava upravlja planinom. Mnoge stvari su bolje a mnogo mngo mora bolje s tim sto nike sve do preduzeca Skijalista.Čišcenje puta i lopatari - opština i policija...to je vlast.Sve što je do Skijališta- kao što neko reče,tu je Vučić,vlada,ranike DS...dakle eto vam adrese.I još nešto,da trebalo bi da se vrate danas pare zbog struje ali gospodo,pa u zemlji srbiji mi ni privatna firma SBB ne umanji cenu kada im kablovska ne radi a da ne pričam toplane kada 7 dana nisam imao grejanje itd.Dakle,Kopaonik je Srbija,negde bolji negde isti.
2+3 = (malim slovima)