PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kamenorezac  |   |  04.01.2015. 11:17

Da li ce vratiti pare za ski pas danas? posto smo malopre 15 minuta sedeli na zicari dok nas nisu spustili jer je nestalo struje. Gde mozemo da se informisemo u vezi toga?


2+3 = (malim slovima)