PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  04.01.2015. 10:27

@bajastrasni: Nikog ja ne opravdavam. Direktno sam odgovorio na konstataciju da je vise staza radilo prosle godine sa manje prirodnog snega. Potpuno sam realan po tom pitanju. Ako prosle sezone vec 40 dana sredjujes staze i pri tome padne neuporedivo vise snega, vremenski uslovi skoro ceo decembar budu povoljni za vestacko osnezavanje, jasno je da je razlika drasticna u odnosu na sadasnju situaciju. Ovo je prvi sneg koji je pao direktno na zemlju bez ikakve podloge i iz dva puta u par sati uz nenormalan vetar.
Tako da je apsolutno neuporediva situacija. Sada pada nov sneg steta pa neces videti i sam koliko realno malo ima snega. Sve ostalo što si napisao nema veze sa mojim komentarom.

InfoKOP nikoga ne cenzurise osim kada su komentari vulgarni. Svi smo mi tu da ucinimo Kopaonik boljim mestom ali moramo da budemo realni. Najlakse je pljuvati po svemu :)

2+3 = (malim slovima)