infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Srki |
|
04.01.2015. 09:35
Pozdrav za skijalista Srbije.Trenutno sam na Kopu i nema skijanja,zato sto nema struje i zicare ne rade.Ako nisu jos culi,izmisljeni su agregati,a ne da visimo pola sata na zici.A posto vise ne pustaju na zicare,molio bih skijalista da nam vrate pare za ski pas,jel zabole me sto im ne radi zicara,niti me zanima razlok.Pozzz sa Kopa iz kafane,umesto sa staze:))))
2+3 = (malim slovima)