infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stevs |
|
04.01.2015. 00:49
@prevara: Nije baš tako jednostavna računica. Vremenske prilike su mnogo drugačije u odnosu na prošlogodišnje. Prošle godine je dobar sneg pao krajem novembra i pocetkom decembra. Vreme je dozvolilo da se staze pripreme, utabaju i napravi kvalitetna podloga. Dakle prošle sezone je u ovo vreme skijalište radilo već skoro 40 dana. Ove sezone je ovo prvi sneg, a staze su bile bez ikakve podloge.
2+3 = (malim slovima)