PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

crni82  |   |  31.12.2014. 08:52

niko nista o stazama. za vikend se kopaonik puni i bice haos ako se ne pusti jos 4-5 staza. Znamo da je vetar duvao i pravio probleme prekljuce, a sta je sa jucerasnjim danom, jel spremna jos neka staza ili je opet vetar pravio probleme. dajte neke prognoze vi koji ste tamo i koji imate bilo kakve veze sa tim. pozdrav i zivei veliki minus

2+3 = (malim slovima)