PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

minut  |   |  30.12.2014. 07:34

@azimut

Oni (oni su ljudi sa kravatama, koji otimaju velke pate) obiaznicu oko Beograda grade 40 godina...pa je nisu završili...kakva garaža. To je sve po principu, Kolko sam JA dobar?..ništa! A pa nee onda..ne mora to. O nekoj estetici ili uređenju tog dela nema ptrebe govoriti..pošto dok ne zašuška keš ništa se ne pomera.

2+3 = (malim slovima)