PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kop  |   |  27.12.2014. 15:28

Cim su oni odobrili 25% i na sedmodnevni ski pass, oni nemaju nameru da u narednih 7 dana sigurno otvaraju druge staze ? Jer do sad su davali popust samo na jednodnevni jer su verovatno svaki dan ocekivali da ce pustiti ove staze sto su ih pustili danas i ne bi im se isplatilo da su davali 50% popust i na sedmodnevne... a sad verovatno nemaju nameru pre sledeceg vikenda da otvore jos neku zicu i stazu pa su zato dali popust na sve do sedmodnevnog... a nisu dali na duze vreme bas zbog toga stp ce verovatno za sledeci vikend otvarai ostale staze.

2+3 = (malim slovima)