PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

informacija  |   |  27.12.2014. 13:42

Očigledno se neko šali dva posta niže. Malo jezero, mašinac i duboke su logične da se sledeće puste. Mada ako padne snega koliko se najvljuje nema razloga da de skoro sve ne pusti.

2+3 = (malim slovima)